Binance Güvenilir Mi?

Basit bir ifadeyle Binance, Bitcoin ve Ethereum gibi dijital paraları satın almanıza, satmanıza ve takas etmenize olanak tanır. Borsada çalışmaya başlamak için aşağıdaki noktaları takip etmeniz gerekir.

Öncelikle Resmi Binance web sitesine gidin ve bir hesap açın. Kripto para birimleri kullanarak sadece depozit yatırma ve çekme işlemlerini planlıyorsanız, o zaman sadece bir e-posta adresine ihtiyacınız vardır. Aklınızda binance güvenilir mi? diye bir soru varsa cevabı yaptığı günlük işlem hacmi,  kendi coininin değeri ve güvenlik denetimleri göz önüne alarak güvenilir diyebiliriz.

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

Binance hesabınızı güvende tutmak için Binance sizden iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) kurmayı isteyecektir. Bu, akıllı telefonunuza Google Authenticator gibi bir uygulama yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. Bundan sonra, kişisel hesabınıza her girmek veya hesabınızın temel işlevlerini gerçekleştirmek istediğinizde (örneğin, para çekme talebi), yalnızca akıllı telefonunuzun uygulamasında kullanılabilecek benzersiz bir kod girmeniz gerekecektir. 

Ziraat Bankası / Vakıf Bankası ile Bitcoin Satın Al

Para Yatırma

Para yatırmak için yalnızca sınırlı sayıda ülke kredi kartı veya banka hesabı kullanabildiğinden, kripto para birimleri ile para yatırmak gereklidir. Para biriminizde para yatırma olasılığını keşfetmek için, hesabınızdaki ‘Fonlar’ bölümüne gitmeniz ve orada bulacağınız talimatları (ülkenizde varsa) izlemeniz gerekir. Bununla birlikte, para yatırma sayfasında, desteklenen paraların uzun listesini aşağı kaydırmanız ve borsaya yatırmak istediğiniz parayı tıklamanız gerekecektir. Size verilen benzersiz cüzdan adresini kopyalayın ve kişisel cüzdanınızdan para aktarmak için kullanın.

İşlem

Bir kripto para yatırma işlemi yaptıktan sonraki bu genellikle 10-20 dakikadan fazla sürmez. Ticarete başlamaya hazırsınız. Sayfanın üst kısmındaki “Değişim” düğmesini tıklayın ve sayfa görünümünü seçin: Standart veya Gelişmiş. Yeni başlayan biriyseniz, Standart’ı seçebilirsiniz. Artık 540’tan fazla bireysel döviz çiftine erişiminiz var. Satın almak istediğiniz coin, yatırdığınız kripto para birimiyle eşleşmiyorsa, ek bir takas veya ticaret yapmanız gerekecektir.

Binance Ortaklık Programı

Bu proje, bir tavsiye programı niteliğindedir. Şartlarına göre, çekilen tüm kullanıcılardan, operasyonlarından komisyonun yarısı kadar gelir elde edilir.

Sonuç Olarak Binance Güvenilir mi?

Her şeyden önce, binance’ın güvenilirliği, dünyanın her yerinden sayısız tüccarın kendisine gösterdiği ilgi ve güvendir. Bu da kendi başına sitenin güvenilirliğine tanıklık eder. Ve oldukça kısa bir süre içinde bu borsanın ticaret hacimleri açısından pazar lideri haline gelmesi, ekibin ciddi çalışmasından kaynaklanıyor. Bu, projenin gelecek ile ilgili beklentilerinin oldukça iyimser olduğu anlamına geliyor. Hızlı işlem sürecini ve düşük ücretler eklendiğinde neredeyse ideal bir kripto değişimi platformu olduğunu ortaya koyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.