T10 (Cmt) Etiket Sarıcı

Gelişen ve değişen teknolojilerin bir getirisi olan etiket sarıcıların kullanım alanları bir hayli fazla olmaktadır. İşletmeler için zaman ve maddi yönden büyük bir fayda sağlayan etiket sarıcılar daha verimli bir süreç için ideal çözümler sunmaktadır. İşletmeler için hız çok önemli bir kavramdır. Hızın boş bir şekilde ilerlemesi değil de verim ile birlikte olması gerekmektedir ki bu sayede olumlu sonuçlara ulaşılabilinsin. Buda makinelerin gücünden geçmektedir. Ne kadar verimli bir üretim süreci o kadar iyi bir pazarlama sürecini getirecektir. Etiket sarıcıların güçlü ve estetik özellikleri bu mümkün olmaktadır. Uyumlu yapıları ile işleriniz hiç aksamadan verimli bir şekilde yapılacaktır.

Bu cihaz 12 cm’ye kadar genişliği sahip etiketleri basımı için ideal olmaktadır. 26,40,50,76 mm’lik göbek çapları ile uyumlu aparatlar ile desteklenmektedir. Yapısı itibariyle gerginliği ölçmesi ile dikkat çekmektedir. Bu sayede gerginliği ölçüp sarım işlemleri de verimli bir şekilde sıkı yapmaktadır. Servo motora sahip olduğundan yazıcı barkotları basarken sarım işlemlerini yapmaktadır. Etiket sarıcılar bu açıdan çok büyük bir önem teşkil etmektedir. İçeriğinde ki mekanizma ile sarım işlemlerini en ideal bir biçimde yapan bu cihazın kullanım alanları da bir hayli yaygın olmaktadır.

Bunun yanında el ile sarım işlemi ortadan kalktığından dolayı herhangi bir deforme olma durumu da olmamaktadır. Otomatik olarak hızlanma özelliği ile etiketler hızlı bir şekilde sarılmaktadır. Bir diğer önemli özellik ise gerginliğin ölçülmesi olmaktadır. Gerginlik ölçülerek etiketlerin ne kadar sıkı sarılması gerektiği belirlenir ve bu cihazda bunun kendi başına halleder. İleri ve geri sarma özelliği ile özgürlüğünüz kısıtlanmadan her şekil de sarım yapabilirsiniz. Daha verimli bir iş süreci için CMT T10 ideal bir çözümdür.