SpaceChain Coin

Coin uygulamalarını uzaya götürün, uzay pazarını büyütün ve uzaya daha iyi hizmet verebilmek için havacılık endüstrisi kaynaklarını entegre edin; Uzay aracı yeteneklerini geliştirin, uzay aracı başına uygulama sayısını artırın, uyduları kullanma maliyetini düşürün ve böylece daha fazla kişinin uzay endüstrisine dahil olmasına izin verin. Geliştiriciler için engelleri azaltarak alan uygulamaları için mükemmel bir geliştirme ortamı sağlayın ve böylece daha fazla kişiyi uzay araştırmalarına katılmaya teşvik edebilirsiniz. SpaceChain para birimiyle dijital alışverişler gerçekleştirilebiliyor.

SpaceChain Nedir?

İnsan konsensüsüne dayanan bir uzay keşfi girişimi olan SpaceChain, insanı, dış mekân faaliyetlerine kendiliğinden girmeye teşvik eden bir konsensüs arayışındadır. SpaceChain aşağıdaki 3 hedefi gerçekleştirerek bu fikir birliğini bulmayı amaçlamaktadır.

  • Uzay yapmak bizim yeryüzüne daha iyi hizmet
  • Uzay endüstrisini normal insanlar için daha erişilebilir hale getirmek
  • Uzay araştırmasını sürdürülebilir kılmak ve mekân bilgisini sürekli genişletmek

SpaceChain Dijital Para Birimi

SpaceChain, blockchain endüstrisi için yeni nesil bir altyapı sağlamak için dünyanın ilk açık kaynaklı uydu ağını aktif olarak inşa ediyor. Bu karasal olmayan, merkezi olmayan uydu ağı, veri iletimi, depolama ve uygulama geliştirme için bir alternatif olacaktır. SpaceChain açık kaynak işletim sistemi – SpaceChainOS, herhangi bir geliştiricinin merkezi olmayan uygulamaların hızlı bir şekilde geliştirilmesi, test edilmesi ve dağıtımı için kullanabileceği bir “blockchain sandbox” sağlar.

SpaceChain bir araya gelen Qtum (Qtum.org) akıllı sözleşmesi ve SylixOS (sylixos.com) ‘un temelleri vardır. CTO’muz Jeff Garzik, istikrarlı ve iyi korunan bir altyapı oluşturmak için “blockchain sandbox” ı tasarladı. Bu alanda geliştirilen Dapps, birbirinden hiçbir müdahalede bulunmadan düzgün ve bağımsız olarak çalışabilir. Bu, uygulamalarını bu platformda oluşturmak isteyen farklı sektörlerdeki ortaklardan önemli ölçüde ilgi topladı. Sonuç olarak, Uzay endüstrisinin, en az üç fayda ile ‘akıllı uydular yaparak’ cep telefonuyla aynı süreçten geçmesine yardımcı olunabilir.

SpaceChain Vakfı, havacılık alanında açık kaynaklı bir ekosistem inşa ediyor. Açık kaynaklı ve güvenli olduğu için havacılık endüstrisinde işbirliğini teşvik eder. Ayrıca, insanlık için yenilikleri keşfetmek için insanların uzay endüstrisinin kaynaklarını kullanmasını sağlar. Satın al başvurusunda bulunulduğu taktirde, hızlı alışveriş yapılması mümkün oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.