Modülerlikle Son Nokta Psion Workabout Pro 3

Günümüzde Endüstriyel alanların ihtiyaçları her an değişmektedir bu değişmektedir. Ve bu değişimlere en hızlı ve en doğru şekilde adapte olabilen işletmeler varlığını sürdürmeye devam etmektedir. BOER Bilişim’in dağıtımını yaptığı el terminalleri arasında en çok tercih edilen Psion Teklogix Workabout Pro 3 işletmelerin değişen ihtiyaçlarına her an hazırlıklı olmak için tasarlanmıştır.

Dayanıklı endüstriyel el terminali Workabout Pro 3 modüler yapısıyla sınıfındaki diğer cihazlardan ayrılır. İşletmelere geniş yapılandırma olanakları sunan cihaz mobil saha hizmetleri, lojistik, depoculuk, taşıma, imalat ve bunun gibi uygulamaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak hale gelebilir. Depoculuk uygulamaları için 1D lazer, 1D Imager ve 2D Imager okuyucu modül seçeneklerinin yanı sıra mal ve hayvan takipleri içinde HF, LF ve UHF olmak üzere 3 farklı frekans aralığına sahip RFID okuyucu modülü seçeneklerini de kullanıcılarına sunar.

Workabout Pro 3 el terminalinin sahip olduğu seçenekler sadece modüller ile sınırlı da değildir. Alfa numerik ve Numerik klavye seçenekleri ile de kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık sağlar. Ayrıca daha konforlu bir kullanım için kabza ile kullanım seçeneğine de sahiptir.

Modülerliği ile sunmuş olduğu veri toplama seçeneklerinin yanı sıra gelişmiş Marvel PXA 270 işlemcisi ve 3 farklı Windows işletim sistemi seçeneği ile de bir el terminali için gereken yüksek performansı her zaman gösterir. Gelişmiş bilgisayar özelliklerini IP65 seviyesindeki sağlam yapısında sunan Workabout pro 3’un sıvı ve toz dayanımı oldukça yüksektir ve 1.8 metreden beton zemine düşmeye de dayanıklıdır. Her türlü zorlu şarta sahip endüstriyel ortamda kullanıcıların ihtiyaçlarını sorunsuzca karşılayabilen cihaz aynı zamanda yüksek kapasiteli pil seçenekleri ile de tüm mesai boyunca işlem yapabilme olanağı sunar.

Sonuç olarak Gelişmiş el terminali özelliklerini esnek ve modüler yapısı içerisinde sunan Psion Workabout pro 3, iş ortamlarının hızlı değişimine her zaman uyum sağlayan, uzun vadede verim sağlayacak güvenilir bir cihazdır.