Lacoste Polo Yaka Erkek Tişört Modelleri

Lacoste Polo Yaka Erkek Tişört Modelleri

Lacoste Polo Yaka Erkek Tişört ModelleriLacoste polo yaka erkek tişört modelleri ilk olarak tasarım amacı tenis oynayan erkekler için olsa da daha sonrasında herkese hitap etmeyi başarmıştır. Spor giyimi şık hale getirmek isteyen erkekler için mükemmel bir tasarımdır. Her yaşa her sezona uygun klasikleşmiş bir model olmuştur. Kumaşı dolayısıyla geniş hareketlere izin veren bu tişörtler terlemeyi azaltır hareketli olan gündelik hayatımızın güzel bir parçası olur. Alışveriş merkezleri ve birçok internet sitesinden bu tişörtlere ulaşmak oldukça basittir. Ulaşımı basit olduğu gibi aynı zamanda kendi sitesinden alındığı takdirde ücretsiz kargo ürünün aynı gün kargoya verilmesi, kredi kartına taksit imkanı gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Lacoste Polo Yaka Erkek Tişört Modelleri

Ürün internetten alınıp beden olarak olmadığı, herhangi bir hasar durumu veya kişi gelen ürünü beğenmediği takdirde değişim, iade gibi seçenekler mevcuttur. Bu sadece internetten almada geçerli bir durum değil alışveriş merkezinden alındığı takdirde de aynı şekilde değişim ve iade olur. Gidip yerinde deneyip almak isteyen müşteriler Lacoste Polo Yaka Erkek Tişört Modelleriiçin alışveriş merkezleri uygun seçenektir ve birçok alışveriş merkezinde kolayca ulaşılabilecek bir mağaza durumundadır. Kendi sitesinde hangi alışveriş merkezlerinde bulunduğu ve ulaşım bilgi detayları verilmektedir. Geniş bir renk skalasına sahiptir (sarı, bordo, mor, pembe, beyaz, kahverengi, gri, mavi, siyah, lacivert gibi).

Aynı zamanda desen olarak çizgili, düz, baskılı, desenli gibi farklı seçenekleri mevcut. Yaz kış giyilebilmek için tasarlanmış bu tişörtler uzun ve kısa kollu olarak iki farklı opsiyonla üretilmiştir. Dar kalıp ve normal kalıp seçenekleri bulunmaktadır. Kalıp dışında beden olarak skalası oldukça geniş bir üründür (xxs, xs, s, m, l, xl, xxl, xxxl gibi). Fiyat aralığı 200 ila 400 lira arasında bulunur. Düz olan modelleri iki yüz lira civarı iken desenli modelleri üç yüz lira civarıdır.