HP Laserjet Pro 300 Color MFP M375nw

HP Laserjet Pro 300 Color MFP M375nw  çok işlevli bir lazer yazıcı ve fotokopi makinasıdır.  A4 kağıda  siyah –beyaz seçeneği yanında renkli baskı da yapabilen bu ürün dakikada 18 sayfalık baskı hızına ulaşmaktadır. A5,A6,B5,10x15cm boyutlarında baskı seçenekleri de mevcuttur.
USB ve ethernet  bağlantı özellikleri  yanında Wi-Fi bağlantısı sayesinde kullanıcısına kablolarla uğraşmaksızın çıktı alabilme ,bağlantı yeri değiştirebilme imkanı sağlayan ürünün  faks ve tarayıcı özellikleri de bulunmaktadır .
Mekan genişliğine bakılmaksızın ofis kullanımı için uygun olan ürün 28.2 kg ağırlığında olup yerinin değiştirilmesi sırasında kullanıcısına rahat bir şekilde taşıma olanağı sağlamaktadır.

Bazı ayrıntılı teknik özelliklere değinmek gerekirse ;
Dört kartuşla çalışan yazıcının işlemci hızı 600Mhz , faks hızı 33.6 kbps olup tarayıcı tipi  Flatbed dir.
Digital menüsü sayesinde kullanımı kolay olup 600x600dpi çözünürlüğünde baskı yapar.  İşletim sistemlerine uyumluluk bakımından Windows Xp/Vista/7 ‘nin yanında Linux ile de uyumludur.

Dünyaca ünlü Hewlett-Packard (HP) firmasınca üretilmiş ürün 24 ay garantilidir. İnternet üzerinden kolaylıkla sipariş edilebilir.