Binance Hakkında İnceleme

Bitcoin ve kripto paralar 2021 yılı dahil olmak üzere Dünya genelinde en çok konuşulan ve merak edilen konulardan birisi olmaktadır. Kripto paraların çok konuşulması ile beraber borsalarda merak edilmektedir. Binance dünyanın en gelişmişi ve en çok işlem hacmine sahip borsası olarak en çok dikkat eden kripto para borsasıdır.

Binance bitcoin ve 300 den fazla alt coinin listeli olduğu milyonlarca üyesi bulunan bir kripto para alım ve satım borsasıdır. 

Binance Kuruluş Tarihi

Binance kuruluş tarihi incelendiğinde şirketin 2017 yılı Temmuz ayında Çin’de kurulduğu görülmektedir. Çin hükümeti tarafından kripto paralara uygulanan sıkı politikalar sonucunda şirket merkezini Japonya’ya ardından da Malta’ya taşımıştır. Binance merkeziyetsiz borsa olma hedefinde kendi smart chain adresi ve mobil cüzdan uygulamaları ile tüm Dünyaya hizmet vermektedir. 

Binance Kimin?

Binance borsasının popüler ve en büyük borsa olmasının ardından kripto para araştırmacıları tarafından Binance kimin ve nerede faaliyet gösteriyor gibi sorular sıkça gelmektedir. Binance borsasının sahibi 1977 doğumlu Changpeng Zhao ‘dur. Changpeng Zhao aslında Çin asıllıdır ancak babasının Çin’den sürgün edilmesinin ardından Kanada’da Yaşamaya başlamıştır. 

Birçok farklı işte çalışmış olan Changpeng Zhao bilgisayar bilimi ve sistemleri üzerine eğitim almıştır. Binance borsasının bir Çin borsası olarak görülmesinin ve anılmasının nedeni de budur. Binance üye sayısı anlık olarak değişmektedir. Ancak 2021 yılı mart ayında şirketten yapılan açıklamaya göre binance dünya genelinde 110 milyondan fazla üye ile faaliyet göstermektedir. 

Binance ‘da Nasıl Hesap Açılır?

Binance kullanıcı dostu bir uygulama ile neredeyse tüm dilleri destekleyen bir sisteme sahiptir. Binance mobil uygulaması ve web sitesi ile üyelerine hizmet vermektedir. Binance hesap açma işlemleri için mail adresi veya cep telefonu numarası yeterli olmaktadır. Ancak borsada hesap açtıktan sonra işlem yapabilmek için kimlik doğrulama yapılması gerekmektedir.

Binance kayıt olma sırasında kullanıcılarında ad soyad doğum tarihi gibi bilgiler istemektedir. Daha sonrasında yapılan kimlik ve yüz doğrulama sistemi ile on sekiz yaşından büyüklerin işlem yapmasına izin vermektedir. Binance üyelik işlemlerinde bulunan adımlar bir kaç saniye içerisinde tamamlanarak hesap açılışı gerçekleşmektedir.

Binance ‘a Nasıl Para Yatırılır?

Kripto paraların insanlar tarafından çok sevilmesinin ve kullanılmaya başlamasının nedeni hiç bir yere bağlı kalmadan işlem yapma özgürlüğüdür. Kripto paralar sayesinde dünyanın bir ucundan bir ucuna kısa süre içerisinde hiç bir limite bağlı kalmadan para gönderilebilmektedir. Binance kullandığı blockhain teknolojisi ile 7/24 para yatırma ve çekme imkanı sunmaktadır. 

Binance uygulamasında bulunan hesabınıza 7 gün 24 saat sınırsız bir şekilde para yatırma yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile kripto para ve sabit coin yatırımı da yapabilirsiniz. Binance birçok ülke tarafından alınan regülasyon kararları sonrasında ülkelerde de yapılanma içine girmiştir. Ülkemizde de binance tr adından bir şirketi ve borsa uygulaması bulunmaktadır.

Binance tr ile Türkiye ‘de bulunan kullanıcılar diledikleri an nakit yatırımı yapıp yatırımlarını kesintisiz bir şekilde binance sistemine gönderebilmektedir. 

Binance Güvenilir mi?

Konu internet ve para olunca hemen herkesin aklına binance güvenilir mi sorusu gelmektedir. Binance kullandığı smart chain teknoloji ise kendi kripto eko sistemine sahiptir. Binance kullanıcı güvenliğini üst aşamada tutmaktadır. Milyonlarca dolarlık yatırımlar yapılarak güvenlik artırılmaktadır. 

Binance ‘a giriş ve para çekme işlemleri sırasında ekstra güvenlik doğrulama sistemleri kullanmaktadır. Üyeler çekim veya transfer işlemleri sırasında hem cep telefonlarına hem de mail adreslerine gelen şifreleri sisteme girmelidir. Sisteme girilecek olan doğrulama kodları yaklaşık olarak bir dakika için geçerlidir. Binance dünyanın en güvenli borsası olarak 2021 yılı için ortalama 29,833,629,737 (29 milyar 833 milyon) dolar işlem hacmi ne sahiptir.  

Deepfreeze Etiket

Soğuk hava depoları ve derin dondurucular gibi ısı değerinin çok düşük olduğu ortamlarda kullanılmaktadır.  Bu tip yerlerde yapışkanlar genel  olarak kalıcılıklarını sağlayamadığından dolayı deepfreeze etiketin yapışkanı özel  bir maddeden üretilmiştir. Bu sayede ürün üzerinde çok uzun süre kalabilmekte ve kristalize olmaktan uzak kalabilmektedir. Yine etiketin üzerinde aşırı soğuk ve sıcağa karşı direnç kazanmasını sağlayan koruyucu bir katman bulunmaktadır. -60 ve 60 santigrat derece aralığında yıpranmadan kalabilen bir etiket çeşitidir.

Fastyre Etiket

Sektörde kartela etiketi olarak da tanınan Fastyre etiket  yapışması zor yüzeyler için üretilmiş kauçuk bazlı özel bir yapışkana sahiptir. Oldukça kuvvetli olan bu yapışkanı sayesinde lastik, çuval, halı gibi eşyalar üzerinde uzun süre kalıcılığını koruyabilir. Yırtılabilir cins etiketlerden olan etiketin ön yüzeyi kağıttır. Termal transfer yöntemiyle baskı alınan etiket için barkod yazıcılarda wax ribon kullanılması gerekmektedir.

 

https://www.panetiket.com/wp-content/etiket/Lastik-etiketi.jpg

Kaliteli Broşür Çeşitleri

Birçok farklı emek verilerek hazırlanan ve aynı zamanda büyük bir maliyet ile kurulmuş bir firma için ve bu firma içerisindeki her ürünün atık bundan sonra satılması en önemli durum olarak ön plana çıkar. Ancak bunun için de elbette her kesim bu firmayı bilmesi gerekmekte ve bununla birlikte böyle bir durum için ise reklam yapılması gerekmektedir.

Firmalar adına ilk olarak en kısa bir sürede insanlara en kolay yoldan ulaşma yolu ise hiç şüphesiz bir broşür bastırarak sayısız insana firmayı tanıtma yöntemidir. Ancak bunu için en önemli konu bu alanda işini iyi yapan ve son derece büyük ve kaliteli bir firma ile çalışmaktır. Nede olsa bastırılacak tüm bu broşürlerin kaliteli olması aynı zamanda firmanın ne kadar kaliteli olduğunu da gösterecektir.

Kaliteli Bir Baskı

Bu nedenden dolayı da kaliteli bir baskı ile yapılacak olan bir broşür firmanın ürünleri konusunda insanlara son derece daha fazla bilgi verecek ve özellikle de güven sağlayacaktır. Bunun yanı ayrıca kaliteli bir broşür bastırılırken, bir diğer yandan da bu broşürlerin oldukça fazla bastırılması gerektiği için de en uygun broşür fiyatları dâhilinde yapılması gerekmektedir. Bunun için de en doğru adres ayyildizbasim.com.tr sitesidir. Bu son derece büyük ve kaliteli firması bünyesinde bu alanda uzman ve yıllar içinde büyük bir tecrübe edinmiş çalışanlar bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra ayrıca son teknoloji matbaa makineleri ve son derece kaliteli ve birinci sınıf malzemeler ile bir yandan en kaliteli ürün müşteriye sunulurken bir yandan da en uygun fiyatlar sayesinde bütçe de hiçbir şeklide zorlanmayacaktır. Grafik noktasın bu işi iyi bilen çalışan ekip ilce en doğru hedef kitlesine ulaşmak için yapılan broşür tasarımları ile kısa bir süre içinde birçok müşteri firmanın ürünü için büyük bir güven duyup alış veriş yapmak için gelecektir. Son derece kaliteli yazı ve renk kuşağı ile firmanın imajı herkesin gözünde ilk bakış olarak olumlu bir imaj çizecektir.

Detaylı Bir Bilgi

Her hangi bir broşürü eline alan müşteri, ortaya çıkan son derece kaliteli iş sayesinde ürünün detaylarını görebilecek, bu konuda kolay bir şeklide bilgi sahibi olacak ve aynı zamanda hedef kitlenin ilgisi kısa bir süre içinde çekilebilecek. Varsa firmanın yaptığı birçok farklı kampanyalar ya da hizmet hakkındaki fiyatlar ve birçok farklı öz bilgi sayesinde ortaya son derece kaliteli bir broşür çıkacaktır.

Bunun için de ayyıldız basım, planlı bir çalışma dâhilinde ve son teknoloji matbaa makineleri ile ve ayrıca bünyesinde bulunan tecrübeli çalışanlar sayesinde her firmanın ürünlerine ilk reklam konusunda herkesin gözünde büyük bir kalite getirmektedir. Bununla birlikte ayrıca broşür üzerinde firmanın her türlü iletişim bilgileri müşterinin gözüne hemen çarpacak şeklide yerleştirilmektedir.

Anasayfa

Sıcaklığın Kurbanı Değil Ferahlığın Kralı Olun

Yazın bunaltıcı sıcağından kurtulup sevdiklerinizle ferah bir ortamda vakit geçirmek bir klima satın almak kadar kolay. Elbette klima almak kadar doğru klimayı almak da önemlidir. İşte klima alırken dikkat edilmesi gerekenler:

1.Her türlü elektronik alet için önemli olduğu gibi klimalar için de öncelikli olan güvenli bir satış ve satış sonrası güvenli ve geniş bir servis ağının bulunmasıdır. Bu sebeple güvendiğiniz markaları tercih etmelisiniz.

2.Klimayı kullanacağınız mekânın ihtiyaçlarına göre bir klima almalısınız. Yeterli niteliğe sahip olmayan klimalar size sadece kayıp yaşatır. Örneğin mekânın ihtiyaçlarından büyük bir klima kullanıyor olsanız, ortam çabuk soğur ve kompresör sık aralıklarla kapanır ve açılır bunun sonucunda ise enerji sarfiyatı çok olur, mekân aşırı soğur ve klimanın ses düzeyi artar. Bu tür sorunlarla karşılamamak için alanında uzman yetkili servisten yardım almalısınız. Yetkili servisten alacağınız klima tavsiyesi önemlidir.

3.Bir diğer önemli konu ise enerji verimliliğidir. Yüksek enerji verimliliğine sahip A sınıfı klimalar kullanmanız klimanızın daha verimli çalışmasına sebep olur. EER-Enerji verim oranı ve COP-performans katsayısının yüksek olmasına dikkat ediniz.

4.Isıtma konusunda da iyi olan İnverter teknolojisine sahip klimalar kış aylarında(-15’e varan soğuklarda) bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir teknolojiye sahiptir. Enerji harcaması konusunda ise diğer klimalara nazaran %45’e yaklaşan düzeyde daha avantajlıdır.

5.Ses seviyesi düşük bir klima istiyorsanız ki bu size rahatlık sağlar Inverter teknolojisini tavsiye ederiz. Bu özelliği ile de klima tavsiyesi olarak öne geçmektedir.

6.Elbette ortamda sıcaklık kadar nem dengesi de önemlidir. Özel nem alma niteliğine sahip olan klimalar ortamı gereğinden fazla soğutmadan fazla nemi alabilmektedir. Ortamın nemini kolayca alabilecek ve bunaltıcı havadan rahatlıkla kurtulabileceksiniz.

7.Filtre donanımları da özellikle solunum yolları rahatsızlıkları olan veya alerjik reaksiyonların görüldüğü kişiler için ciddi önem teşkil eder. Bazı filtre donanımları toz ve polen gibi havada dolanan partikülleri toplarken bazı klimalar ise bu partiküllerin protein yapısını bozarak onları etkisiz hale getirmektedir. Bu partiküller için ciddi rahatsızlık duyan kullanıcılara tavsiyemiz filtre donanımları konusunda dikkatli olmalarıdır.

8.Sağlıklı bir ortam için elbette ki havanın da temiz olması gerekir. Klimalara hava temizleme özelliği kazandıran NeoPlasma teknolojisi normal filtreler gibi değiştirilmesi gerekmediği gibi harcadığı enerji bakımından da oldukça tasarrufludur.

9.Daha dengeli ve daha sağlıklı bir ortam için değişken sıcaklık değerleri otomatik algılayan klimaları tercih edin.

10.Klima alırken dikkat edilmesi gerekenler bunlardır buna ek olarak 24 Saat Çoklu Programlama ve Doğal Rüzgar Etkili Otomatik Programlama gibi birçok eklemede de bulunabilirsiniz.

11.Çevre dostu R410A gazı kullanan klimaları tercih edebilirsiniz.

Konut Satışında Endişelendiren Gerileme

Nisan ayına ait konut satışı verileri açıklandı. Konut sektörü belirgin düşüş içerisinde.

2018 Nisan ayı verileleri şu şekilde:

Türkiye deki konut satışları 2018 yılı Nisan ayında 2017 Nisan ayına göre %9,9 oranında düşerek 103087 oldu konut satışlarında, İstanbul 17414 konut satışı ve yüzde 16,9’luk pay ile 1. sırayı alırken, 10352 konut satışı yüzde 10 ile Ankara, 6418 konut satışı ve yüzde 6,2 payla İzmir takip etti. Konut satışının en düşük olduğu iller ise şöyle; 22 Bayburt, 8 Ardahan ve Hakkari 6

47534 Konut İlk Sahiplerini Buldu

Türkiye genelindeki ilk kez satılan konut satışı sayısı 2017 yılı nisan ayına göre %8,6 gerileme ile 47534 oldu. Toplam konut satışları içerisinde ilk defa satılan pay %46,1 oldu. İlk defa satılan konutlarda İstanbul 8063 ilk sırayı alırken, Ankara 3596, İzmir 2696 satış ile İzmir takip etti.

55553 İkinci El Konut El değiştirdi

Türkiye genelinde ikinci el konut satışları 2017 yılı nisan ayına göre ,1 gerileyerek 55553 oldu. İkinci el konut satışlarında İstanbul 9351 konut satışı ile birinci sırayı alırken, Ankara 6756, 3722 konut satışı ile İzmir izledi. Yabancılara 2018 Nisan Ayında 2043 Konut Satışı Yapıldı

yabancılara yapılmış olan konut satışlarında 2017 yılı Nisan ayını göre %25,8 artış göstererek 2043 oldu. 676 ile İstanbul ilk sırayı alırken, İstanbul’u Antalya 475, Bursa 150, 143 Trabzon ve 113 konut satışı ile Yalova takip etti.

En Çok Konut Satışı Irak Vatandaşlarına yapıldı

Ülke uyruklarına göre 2018 Nisan ayında Irak vatandaşları Türkiye’den 337 konut satın alırken Irak’ı, Suudi Arabistan 252, İran 138, 116 Kuveyt ve 112 konut ile Rusya Federasyonu takip etti.

İstihdama En Büyük Katkı Sağlayan Sanayi Kuruluşları

Son dönemlerde Türkiye’de bir çok haber ve gazetelerde de sık sık sözü edilen bir konudur İstihdama katkı sağlayan sanayi kuruluşları. Bu kurum ve kuruluşların özelleştirilmesi veya bu kurum ve kuruluşlara gereken kaynağın yeterli derecede sağlanamıyor olması ana gündem maddelerinden en önemlisidir. Sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için istihdamın doğru bir şekilde planlanmış olması gerekir.

ISO Araştırma Sonuçları

Ülkemiz içerisindeki mevcut iş gücünün ekonomik faaliyetler içerisinde düzenli bir şekilde çalıştırılması ve sürekli olarak doğru yatırımların yapılması gerekir.ISO’nun her yıl düzenlemiş olduğu 500 büyük sanayi kuruluşları araştırması raporunu geçtiğimiz aylarda tamamlamak üzre basın mensupları ile bir araya gelmişti.Raporda ülkemizin son 2 yıllık süreçte yaşamış olduğu siyasal ve ekonomik badirelere rağmen büyük bir karamsarlık ile girilen 2017 yılını dünyanın en parlak büyüme oranlarından birine imza atarak tamamlamış olduğu vurgulanmıştır. Bahsedilen bu büyüme oranı ise %7,4’tür. Ekonomi 7,4 büyürken sanayi ekonomisi ve istihdam ise %8,8 büyüme gerçekleştirmiştir.

2017 Yılının En Çok İstihdam Sağlayan Üç Şirketi

2017 yılının en çok istihdam sağlayan şirketlerine baktığımızda ise ISO 500 giren ilk şirket 16.248 çalışanı ile Arçelik yer almaktadır. 2.Sırada ise Türkiye Taş Kömürü Kurumu Genel Müdürlüğü 11.536 çalışan sayısı 3.sırada ise son dönemlerde özelleştirilmiş olmasından dolayı büyük bir yankı uyandıran Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş 11.128 Çalışanı ile yer almaktadır. Ülkemizdeki istihdam oranlarına bakıldığında ise bir önceki yıla oranla 1,3 puan artarak %46,6 ya ulaşmıştır. İşsizlik oranı bir önceki yıla göre 2 puan azalarak ,6 seviyesine inmiştir. Bu 2 puanlık azalmanın içerisindeki en büyük oran diğer gruplara göre genç nüfustaki işsizlik oranı 4,3 puan olarak raporlara yansımıştır. Bu rakamlar verilen desteğin arttırılması gerektiğini belirtmektedir.

Güncelliği Geçen Yazılar Seo’ya Nasıl Etki Eder?

Aktual web siteleri daha fazla hit oluşturur. İnsanlar web sayfalarını, bir bilgiye erişmek veya bir içerikten yararlanmak için ziyaret ederler. Web sayfasındaki bilgiler konusunda, kullanıcılara dürüst olmak gerekir. Yanıltıcı yalan bilgiler, insanlar üzerinde güven kaybına neden olur. Bu da web sitesinin kullanım talebinde düşüşe neden olacaktır. Bu durum arama motoru optimizasyonuna siteleri için iyi bir sonuç olmaz.

Web Sitesinin Hit Tutmak

Web siteleri son derece dinamik olmalıdır. Burada actual demek şimdiki zamanda gerçekleşen olayların bütünüdür. Örneğin, sitede yayınlı, belli bir tarihte yapılacak olan bir kuruma ait sınav tarihlerinin değişim durumu, yeni sınav tarihleriyle değiştirilerek update edilmelidir. Aksi durumda sitede eski bilgi kirliliği olacaktır.

İstemciden kasıt insandır. Burada güncel web sitesi insanların istek ve dileklerini, arama motorlarına belli kriterlere göre sunarlar. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarının nihai ürünü, web sitesini daima değerli ve hit tutmak, korumaktır.

Web Sitesi İçeriğinin Dinamik Tutulması Önemlidir

Arama motoru optimizasyonu özelliğine sahip web sitesi, üzerinde aktual yazılar barındırmalıdır. Bu aktual yazılar, sürekli denetlenmelidir. Web sitelerindeki aktual yayınlar, genelde güçlerini akışkan hayatın içerisinden alır. Günlük hayattaki olası değişimler için, seo webde yayınlı metinlere değişim dönüşleri yapılmalıdır. Bu anlık bilgi yenilenmeleri web sitesinin, kullanım talep hit seviyesini hem korur hem de daha da yukarıya taşır.

Arama motoru optimizasyonuna sahip web sitesi, Google botlarının site ile etkileşimi için mantıklı tasarlanmış sitelerdir. Siteye eklenen yeni bir bilgi, haber veya içerik olduğunda site, en kısa sürede bunun bilgisini istemci ile paylaşır. İstemcilerin keyifli vakit geçirmeleri, sitenin çok kullanımına ve değerinin armasına neden olur.

Eskimiş İçeriklerin Web Sitesine Etkisi

Eğer site içerikleri, tüm hayat değişkenlerine göre update edlimiyorsa, site içerisinde tazeliğini yitirmiş çok materyal yer alıyorsa, bu Search Engine Optimization’a eksi sonuç olarak yansır. Dinamik içerik barındırma adına, sayfaların bütününü sıkıcı, çekiciliği olmayan, gündem özelliği bulunmayan yazılar insanların dikkatini çekmez. Aksine belki tepki oluşturur. Bu nedenle aktualitesi geçmiş, yersiz sıkıcı metinleri ve içerikleri sitede barındırmamak, dinamik bir Search Engine Optimization’a sahip web sitesi için iyi olacaktır.

Uygun Fiyatlı 5 Tatil Turu

Hepimiz günübirlik veya konaklamalı bol gezmeli tatil isteriz cebimizi de yakmamasına dikkat ederiz. Eğer siz de ucuz fiyata tatil turu avantajlarından yararlanmak isterseniz derlediğimiz tatil turlarına göz atıp planınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

1.Kapadokya

Birçok tur şirketinin konaklamalı olarak düzenlediği Kapadokya turları kültür ve coğrafi özellikleri ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti kendine hayran bırakıyor. Bu antik kentte yer altı şehirlerini, rüzgâr ile aşınmış peri bacalarını, taş ve seramik atölyelerini, Hitit dönemine ait eski evleri, kaleleri ve kiliseleri yakından görerek tarihe tanıklık edebilirsiniz. Özellikle yarı yıl, bayram tatillerinde şirketlerinin uyguladıkları avantaj ile çok güzel otellerde daha ucuza konaklayabilirsiniz.

2- Eskişehir Odunpazarı Turu

Zamanda yolculuk isteyenler için gezebileceğiniz tatil turlardan biri de Eskişehir Odun Pazarı olacaktır. Adımınızı her attığınızda karşınıza çıkan tarihi evler ile tura başlayacaksınız. Gezeceğiniz Kurşunlu Camii ve Külliyesi mimari açıdan unutamayacağınız bir deneyim olacak. Lüle taşı müzesini gezdikten sonra Atlıhan çarşısından ucuza hediyelikler alabilirsiniz.

 3.Bursa Turu

Uygun fiyatlı turlar içinde görmekten pişman olmayacağınız bir şehir Bursa. Osmanlı mimarisini, camilerini ziyaret edebilir, hanlara yapılan restoranlarda otantik bir ortamda yemek yiyebilir ve Koza Han’da ipek kumaş ve şal alabilirsiniz.

4.Edirne

Asırlardır birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış bir diğer şehrimiz olan Edirne, Mimar Sinan’ın ustalık eseri ile birçok turisti çekiyor. Müzelerini gezdikten sonra Meriç Nehri’nde yorgunluk kahvenizi manzara eşliğinde yudumlayabilirsiniz.

5.Safranbolu – Amasra

Batı Karadeniz’in küçük ve sakin bir kasabası olan Amasra’ya İstanbul ve çevre illerinden günübirlik tatil için yola çıkabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayan bu tur ile Safranbolu’nun dillere destan evlerini, konaklarını, çarşılarını, Amasra Kalesi’ni ve Kristal Cam Seyir Terasını gezebilirsiniz.

Türkçe Karakterler İçin Html Kodları

Aslında kodlar bizim teknoloji dışında yabancı alfabenin benimsediği içeriklerdir. Bununla beraber geliştirilen kodlar Avrupa dilince tasarlanmış olup, bilgisayar diline monte edilip uygulamaya başlanmıştır.

Bununla beraber bizde demo kod ve yazılım geliştiriciler sayesinde gelişim kaydetmekteyiz. Teknolojik gelişmeler ışığında artan bu kod Türkçe karakter içermeyip sadece bilgisayar dilince işlenmektedir.

  1. Sistem İçeriği

Bir web sitesine baktığımızda bu içeriklerin yabancı içeriklerden oluştuğunu anlayabiliriz. Zamanla artan bu bilgisayar web modül içerikleri yeniliğe açık olup, eski HTML kodlarını kabul etmeme sıkıntısıyla bizlerin karşısına çıkmaktadır.

Böylelikle bizlerde kodları kabul edilmiş dile göre içerlemeli, derlemeli, parçalara ayırmalı ve bilgisayar diline göre işlemeliyiz. Analog veriler ışığında uygulamaya geçen bu sistem bizlerin önünü açacaktır. Fakat zamanla gelişme kat etmek istiyorsanız kendi özgün dilden ziyade evrensel sistemin kabul ettiği düzenle gerekli adımları atabiliriz fakat süregelen bu analog sistem işlem dosya boyutuna ulaştığında dijital ortama atılmak suretiyle zaruri işlem adımları takip etme sorumluluğu vardır.

  1. Sistem Adımları

Bu işlem adımları yapılırken sosyal, fiziksel ve mantıksal işlem adımları dikkate alınır. Hakikat görününce işlem başarılı olacaktır. Ve teknolojik olarak birey yabancılık çektiği düzene ayak uyduracaktır. Bu işlem adımlarında yeterince sabırlı olmalı, işlem sırasını ve ortak olarak global dünyada benimsenmiş bu dilin gerekliliğinde dijital ortama veri akışı sağlatılacaktır.

Uzun bir vakit alarak eğitim ve gelişmeye açık olan bu sisteme daimi olarak ayak uydurmak bu yollardan geçer. Birey kendini ne kadar geliştirirse o kadar etkili olarak öğrendiklerini yapmaya, yapmakta olduklarını tecrübesi ışığında zamana yaymaya vakti olacaktır.

Bu süreçte birey bu kodları düzenli olarak işler ve web ortamında bu işlem adımlarını uygulayarak sonuca varır. İşlemler zaman alsa da verilen uğraş eğlence ve keyif verir. Denemeye ve üstüne gitmek adına önemlidir. Önemli olan birey kendini denemelidir.