Bağcık Nasıl Bağlanır ?

Bağcık Nasıl Bağlanır?

Bağcık Nasıl Bağlanır ?Bağcık ayakkabılarımızın vazgeçilmez noktasıdır. Ayakkabılarımızın ayağımızdan çıkmamasını ve ayağımıza daha düzgün oturmasını, daha rahat yürüyüş ve ayağımızda ayakkabının sıkı durmasını sağlayan ipliktir. Bağcık nasıl bağlanır derseniz işin çok kolay olduğunu anlayacaksınız.

Bağcık bağlamanın kolay yollarından biri hangi ayağımızda ki ayakkabıya bağlayacağımızı seçmek ve sonrasında o ayağımızı diğer ayağımızdan yüksek bir noktaya koymak yapmamız gereken ilk işlem olacaktır.

bağcık nasıl bağlanırBağcık Nasıl Bağlanır ?

Bu işlemi gerçekleştirip ayakkabıyı kendimize daha rahat ve daha yakın yere getirdiğimizde elimizde bulunan iplik parçasını yani bağcığı ayakkabımız da bulunan deliklerden geçirmek olacaktır.

Bu işlemi de tamamladığınız zaman ayakkabımız yürüyüşe hazır bir hal alacaktır. Ayakkabının üzerinden bulunan noktalardan önce alttan başlayarak alt sağ üst sol bir sonraki kademe alt sağ üst sol şeklinde çapraz bir bağlama metoduyla ayakkabımızın bağcığını geçirebiliriz en son nokta ise deliklerden tüm ip geçtikten sonra normal düğüm atmaktır.

Eğer sıkı bir düğüm atarsanız bağcığınız açılmayacaktır. Gevşek bir bağcık bağlarsanız yürürken ya da koşarken ayakkabı ayağınızdan bir anda çıkıverebilir.

 

Seksi Görünmek İçin

Tarzınızda daha feminen görünmek ve seksapalitenizi arttırmak mı istiyorsunuz? Hayır, yeni ve seksi kıyafetler almanıza gerek yok. Ufak bir dokunuşla dolabınızda yer alan kıyafetlerinizle daha çekici ve seksi görünebilirsiniz.

daha seksi gorunmek icinDaha seksi görünmek için elinizdeki en iyi materyallerden birisi, kalem etekler. Özellikle ofis yaşamında sıkça kullanılan ve bayanlara çok zarif bir şıklık katan kalem etekler yapısı itibariyle dikkat çekici parçalardır. Vücudumuzu sarıp kıvrımlarımızı ortaya çıkaran bu etekleri günlük ya da ofis hayatında kullanmak adına daha az dikkat çekici hale getirenler bizleriz. Oysaki bedenimize tam oturan koyu ya da gri renklerde bir kalem eteği, dar bir üst ve topuklularla kombine ettiğimizde ortaya çıkacak sonuç çok seksi olacaktır. Bize gizemli ve seksi bir hava katan kemerli trençkotlar ise daha seksi görünmek için en ideal parçalardan birisi. Özellikle açık kahverengi tonları, krem ya da siyah trençkotlar, dizüstü çizmelerle seksapalitemizi daha da arttıracaktır.

Senelerin vazgeçilmezi olan nostaljik leopar desenler ise yine seksi görüntüsünü korumaya devam ediyor. Bu parçayı seçtiğimizde ise üzerimizde sadece bir parçanın leopar desenli olmasına eğer bu desenli bir elbise giyiyorsak, ayakkabı ve diğer aksesuarları olabildiğince yalın tutmaya dikkat etmeliyiz. Eğer cesaretli bir bayansanız transparan gömleklerinizin içinden hafifçe görünen dantelli iç çamaşırlara da yer verebilirsiniz. Yine orana dikkat etmelisiniz çünkü seksi görünmek isterken fazla kaçırılan bir dekolteyle ucuz görünebilirsiniz.