T10 (Cmt) Etiket Sarıcı

Gelişen ve değişen teknolojilerin bir getirisi olan etiket sarıcıların kullanım alanları bir hayli fazla olmaktadır. İşletmeler için zaman ve maddi yönden büyük bir fayda sağlayan etiket sarıcılar daha verimli bir süreç için ideal çözümler sunmaktadır. İşletmeler için hız çok önemli bir kavramdır. Hızın boş bir şekilde ilerlemesi değil de verim ile birlikte olması gerekmektedir ki bu sayede olumlu sonuçlara ulaşılabilinsin. Buda makinelerin gücünden geçmektedir. Ne kadar verimli bir üretim süreci o kadar iyi bir pazarlama sürecini getirecektir. Etiket sarıcıların güçlü ve estetik özellikleri bu mümkün olmaktadır. Uyumlu yapıları ile işleriniz hiç aksamadan verimli bir şekilde yapılacaktır.

Bu cihaz 12 cm’ye kadar genişliği sahip etiketleri basımı için ideal olmaktadır. 26,40,50,76 mm’lik göbek çapları ile uyumlu aparatlar ile desteklenmektedir. Yapısı itibariyle gerginliği ölçmesi ile dikkat çekmektedir. Bu sayede gerginliği ölçüp sarım işlemleri de verimli bir şekilde sıkı yapmaktadır. Servo motora sahip olduğundan yazıcı barkotları basarken sarım işlemlerini yapmaktadır. Etiket sarıcılar bu açıdan çok büyük bir önem teşkil etmektedir. İçeriğinde ki mekanizma ile sarım işlemlerini en ideal bir biçimde yapan bu cihazın kullanım alanları da bir hayli yaygın olmaktadır.

Bunun yanında el ile sarım işlemi ortadan kalktığından dolayı herhangi bir deforme olma durumu da olmamaktadır. Otomatik olarak hızlanma özelliği ile etiketler hızlı bir şekilde sarılmaktadır. Bir diğer önemli özellik ise gerginliğin ölçülmesi olmaktadır. Gerginlik ölçülerek etiketlerin ne kadar sıkı sarılması gerektiği belirlenir ve bu cihazda bunun kendi başına halleder. İleri ve geri sarma özelliği ile özgürlüğünüz kısıtlanmadan her şekil de sarım yapabilirsiniz. Daha verimli bir iş süreci için CMT T10 ideal bir çözümdür.

Samsung Galaxy Nx

Samsung Galaxy NX, Samsung’un Haziran 2013’te piyasaya çıkan Andorid tabanlı hibrit kamerası. En önemli özelliklerinden biri Samsung Galaxy NX’in ilk değiştirilebilir lensli kamera olması. 3G, microSD, micro HDMI, microUSB, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 bağlantıları mevcut. Her zaman bağlantı sağlayabilen arayüzüyle çektiğiniz fotoğrafları, videoları istediğiniz an Andoid uygulamalarında paylaşabilirsiniz.
Hybrid Autofocus otomatik netleme sistemi ve 20.3MP APS-C CMOS sensörleriyle Samsung Galaxy NX yüksek kalitede, derinlik hissi yaratan, canlı renklerle harika bir fotoğraf deneyimi yaşayacaksınız. Otomatik netleme sistemi ve sensörler sayesinde hareket halindeki görüntüleri anında ve net bir şekilde yakalayabilirsiniz. Değiştirilebilen lensleriyle sayısız seçenekle çekim yapabilirsiniz. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışıyor. Samsung Galaxy NX’in 4,8 inçlik HD ekranı telefon ya da tablet gibi rahat kullanabilirsiniz, fakat fiziksel tuşlarının olmaması kamera modunda kullanıcıyı zorlayabilir. 1.6 GHz’lik 4 çekirdekli Pega-Q ve DRIMe4 görüntü işlemcisi mevcut olan kameranın dahili hafızası da 16 GB. MikroSIM ve mikroSD kart kullanılabilen kamerada istenirse 64 GB’a kadar microSD kart kullanılabilir.

Toshiba Tec B-SA4T M Barkod Yazıcı

Hemen hemen akla gelebilecek her türlü teknolojik aleti üreten dünyaca ünlü bir marka olan Toshiba’nın barkod yazıcıları kategorisinde ürettiği diğer bir yazıcı olan TOSHIBA TEC B-SA4T modeli, kompakt görünümü ile dikkat çekmektedir. Kompakt görünümünün yanı sıra, tıpkı bir masa üstü yazıcısı gibi kaliteli ve hızlı baskı yapması ile dikkat çeken makine, birçok sektörde rahatlıkla kullanılabilecek düzeydedir.

Yüksek hızda baskı yapmasının doğal bir sonucu olarak hem sizin hem de müşterilerinizin zaman kaybını en aza indirgeyen cihazın kullanımı oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra cihazınız olası sorunlar karşısında Toshiba yetkili servisi ile garanti altındadır. Ancak garantisi bitmiş cihazların da bakım ve servis maliyetli oldukça düşüktür.

En Ucuz El Terminali Hangisi ?

En Ucuz El Terminali Hangisi?

En ucuz el terminali hangisi diye sormak aslında tamamen hatadır. Ucuz değil, performans / fiyat oranı en iyi el terminali hangisi diye sorsak çok daha iyi olacaktır. Ucuzu değil, verdiğimiz paraya göre en iyi verim alabileceğimiz el terminali tercih etmemiz bu hususda bizlere kazanç sağlayacaktır.

Türkiye’ de satılın el terminallerinin %72′ sinin 1. senesinde değiştirilmek zorunda kaldığını biliyor muydunuz? Bunun en önemli nedeni uygun olanı değil ucuz olanı almak zorunda hissetmemizden kaynaklanıyor. Bu durumda 1. senesinde de değiştirmek zorunda kalıyoruz.

Piyasada bulabileceğiniz el terminali markalarından bilinmediklerini tercih etmeyin. Hem kalitesi, hem servisi hem yedek parçası vb. şeyleri göz önünde bulundurduğumuzda bunlar tamamıyle zarar oluyor. Bu durumda size Honeywell, Motorola, Datalogic, CMT gibi markaları öneririz.

Motorola’ da 20′ den fazla model bulunmaktadır. İstediğiniz modeli tercih etmeden önce yetkili kişilerden bilgi almanızda fayda var. Honeywell’ de aynı şekilde Motorola el terminalleri gibi birçok modele sahiptir. Datalogic ise tam yerine ve işine göre el terminalleri üretmiş ve Türkiye’ de bunların satışını yapmaktadır. Bunların yanında ise CMT el terminali’ ni tercih etmek en mantıklısı olacaktır. CMT el terminalleri de Datalogic’ ler gibi kullanım alanlarına göre sınıflandırılarak üretilmiştir. CMT Ares ve CMT Attis el terminali olarak 2 alt modele ayrılır ve bu alt modeller de aralarında sahip oldukları özelliklere göre sınıflandırılırlar. CMT el terminali fiyatları konusunda panetiket.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Zebra Ribon Fiyatları

Zebra ribon, ribon markalarından biridir. Bir barkod ve kart yazıcı üreticisi olan Zebra, aynı zamanda barkod basımı için gerekli olan ribonu da üretmektedir. Ribon, barkod yazıcı ile etiket arasına giren ve istenilen baskının alınmasını sağlayan bir üründür. Mürekkep ya da karbon kağıdı olarak da hayal edebilirsiniz.

Zebra ribon, istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Fakat uzunluğu belirli standartlardadır. Zebra ribon uzunlukları şu şekildedir; 74 metre, 91 metre, 300 metre, 450 metre ve 600 metre. Barkod yazıcınızın ribon kapasitesine göre bu ölçülerinden birini talep edebilirsiniz. En çok tercih edilen ribon uzunluğu 300 metredir. Fakat bazı masaüstü barkod yazıcılar 91 metre ya da 74 metre ribon uzunluğuna sahiptir bundan dolayı da 300 metre ribon kullanma imkanı bulunmamaktadır. Endüstriyel barkod yazıcılar ise ağırlıklı olarak 300 metre ve üzerine ribon kapasitesine sahiptir. Dolayısıyla bu uzunluğu belirleyebilmek için barkod yazıcınızın ribon kapasitesini iyi bilmeniz gerekmektedir.

Zebra ribon sipariş usulü üretilmektedir. İstediğiniz ebatlarda ribon üretimi yapılabilmektedir. Siparişiniz ne kadar fazla olursa birim maliyeti o kadar düşmektedir. Örneğin 1 tane ribon talebiniz ile 100 tane ribon talebiniz arasında birim fiyat açısından fark bulunmaktadır. Bu yüzden bozulmayan bir ürün olan ribonu tek tek almak yerine toptan alım yaparsanız daha uygun bir fiyatla karşılaşmanız mümkündür.

Fark Yaratan Dijital Asistan Motorola TC55

BOER Bilişim’in 2013 yılının sonunda Motorola Solutions ile yapmış olduğu anlaşma ile kullanıcılarına gelişmiş Motorola ürünlerini de sunmaya başlamıştır. Sunulan gelişmiş ürünlerin başında Motorola’nın yeni Andorid işletim sistemli dijital asistanı Motorola TC55 Gelmektedir.

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonun tüm özelliklerine sahip olan Motorola TC55 bir mobil bilgisayardan beklenenin fazlasını sunar. TC55’in 4.3 inçlik dokunmatik ekranı tatmin edici bir çözünürlüğe sahiptir, karanlık ve güneş ışığına direkt maruz kalınan alanlarda en iyi görüntü kalitesini sağlar. 1.5GHz’lik hıza sahip çift çekirdekli işlemcisi ile en gelişmiş mobil bilgisayar performansını kullanıcılarına sunan Cihaz 8 Megapiksel kamerası ve entegre 1D barkod okuyucusu ile de veri toplama işlemlerinin üretkenliğini arttırır. Veri toplama kapasitesine geniş tutmak adına hafıza Micro SD kart ile 32GB’a kadar genişletilebilir. TC55 WPAN, WWAN, WLAN , GPS ve A-GPS gizi zengin haberleşme özellikleri ile de esnek çözümler sunar. Şık ve kompakt olmasının yanı sıra en zorlu çalışma alanlarına meydan okuyabilecek bir sağlamlıkla üretilmiştir. TC55’in IP seviyesi 67dir ve Beton zemine 1.2 metreden düşmeye dayanıklıdır. Çok yüksek ve çok alçak hava sıcaklıklarından da etkilenmeden kesintisiz çalışarak kullanıcıları yarı yolda bırakmaz.

Motorola TC55 gelişmiş performansı, zengin veri toplama ve aktarma özellikleri ile iş gücünü arttırarak verimliliği hep yüksek tutmak için üretilmiş bir dijital asistandır.

Kaynak : www.boer.com.tr/tr