En iyi pasta cila firması

En İyi Pasta Cila Firmaları

Bugün arabalarda kullanılan en önemli ürünlerden bir tanesi de Pasta Ciladır. Bu ürün genellikle araba çiziklerini giderme ve parlatılmasında kullanılır. Küçük çaplı yani sürtme, hafif çarpma durumlarında kullanılan bu ürünler gerçekten 0 etkisi olmaktadır.

Bu ürünler işinde uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde gerçekten olumlu sonuçlara sebep vermektedir. Ama bazı kişiler ise bu ürünlerin hurafe olduğuna inanmaktadır. Bu şekilde inanmalarının sebebi ise işinde uzman kişiler tarafından yapılmamasıdır.En iyi pasta cila firmaları

Ücretlerine bakacak olursak kalitesi her zaman ön planda tutulmalıdır. Kalite arttıkça buna paralel olarak ücrette artacaktır. Makine olmadan el ile uygulanan ürünlerde vardır. Araba’da çok derin çizikler olmadığı sürece el ile sürmek daha kolay ve herkes yapabilmektedir. Bu ürünler hayatımızı oldukça kolaylaştırmış, oto sanayilerinden uzak kalmamızı sadece sanayilerde değil her yerde yapabilmemizi sağlamıştır fakat sürmesini biliyorsak.

 EN İYİ PASTA CİLA FİRMALARI

Meguiars

– Menzerna

– 3M

– Poorboys

– Sealant

– Wax

– meg85

– meg105

– meg205

– meg21

– meg26

– Scholl Concepts

Şu anlık Dünya genelinde en iyi pasta ve cilalar bunlardır. Araban meraklıları için her zaman bagajlarında bulundurmaları gereken ürünlerdir. Şu da bir gerçek ki; eğer çizikler normal seviyedeyse veyaEn iyi pasta cila firması daha derin çizikler ya da boya koruma için mi alınacağını yetkililere söylemeli, ürünlerini ona göre almalıdır. Eğer çizikler hala geçmemiş ise aldığınız yere gidip söylemeniz gerekmektedir. Pasta ve cila işlemleri kaportacıya ya da boyacıya yaptırılmayacak kadar hassas işlerdir. Dediğimiz gibi işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Hayatımızı bu denli kolaylaştıran bu fabrika ürünleri çok güzel sonuçlara itmiştir bizleri. Yine tekrar tekrar uyarıyoruz; işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Biz bu kurallara uyduğumuz sürece hem sıkıntıyla karşılaşmamış oluruz hem de kafamız rahat olur. Bunun için her arabası olan insanların pasta ve cila sürmeyi öğrenmeli ve temiz, parlak, çiziksiz bir arabalara sahip olmalıyız.

Toyota Corolla (Tutkunlar İçin Çözüm)

Çağa ayak uyduran ve aynı zamanda sadelikte zarafeti yansıtmayı başaran tasarımıyla Toyota Corolla, kullanıcılarına; güçlü bir duruş ve baştan çıkartıcı bir etki imkânı sunuyor.

Toyota Corolla’nın dış tasarımında; gündüz yanan LED farlar, refakatçi aydınlatma, krom ön üst ızgara, geri dönüş kamerası, kolay- akıllı park destek sistemi, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar ve 16” alüminyum alaşımlı jantlar bulunmaktadır.

toyota-corollaToyota Corolla’nın iç mekân tasarımında ise; akıllı giriş ve çalıştırma sistemi, otomatik hız sabitleme sistemi, çift bölgeli otomatik klima, çift bardaklıklı arka kol dayama ünitesi, Toyota Touch 2 Multimedya sistemi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, direksiyondan kumandalı bluetooth kablosuz cep telefonu bağlantısı ve USV/Aux girişi bulunmaktadır.

Kullanıcılar, Toyota Corolla’nın; 1.33 Dual VVT-i benzinli, 1.6 Valvematic benzinli, 1.4D-4D dizel, Multidrive S otomatik motorlarından birini tercih edebilirler.

Toyota Corolla’da ayrıca sürücü ve yolcuların güvenliği de unutulmamış. Toyota Corolla’nın güvenlik için almış olduğu tedbirler ise şu şekildedir: EBD ile desteklenmiş ABS fren sistemi, fren destek sistemi, araç denge kontrol sistemi, yokuş kalkış desteği, 7 adet hava yastığı ve Isofix çocuk koltuğu sabitleme mekanizması.

Toyota Corolla’nın 2015 yılı itibariyle piyasada görülmekte olan fiyat aralığı ise; seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda, 49.950TL ile 83.790TL rakamları arasında değişim göstermektedir.